טוען אירועים
  • אירוע כבר עבר.

קורסנגהא עם אבי פאר – תודעה בונה מציאות- התאוריה והיישום לפי הבודהיזם

פרטים

תאריך:
01/07/2019
זמן:
20:30 - 22:30
עלות
קטגוריות אירוע:
, ,

המארגנ/ת

אבי פאר
טלפון
054-4263890
דוא״ל
avipeer51@gmail.com

פרטים אחרים

לינה
אירוע שאינו כולל לינה
תאריך סיום
19.08.19

מקום

שדרות יהודית 35, מונטיפיורי, תל אביב
שדרות יהודית 35
תל אביב,
+ מפת גוגל

יולי-אוגוסט 2019

תודעה בונה מציאות- התאוריה והיישום לפי הבודהיזם

שמונה מפגשים שבועיים | החל מה-1.7.19, בימי שני, 20:30-22:30

בשדרות יהודית 35, שכונת מונטיפיורי, ת”א

(5 מפגשי יולי: 1.7, 8.7, 15.7, 22.7 , 29.7 | 3 מפגשי אוגוסט: 5.8, 12.8, 19.8)

קורס-סנגהא” משלב קורס עומק בבודהיזם (בנושא שמתחלף מדי חודשיים) עם אפשרות להיות חלק מסנגהא (קבוצת תרגול ולימוד מתמשכת וקבועה המאפשרת תמיכה וחיזוק בדרך). מפגשים משלבים תרגול מדיטציה מונחה, אפשרות לשיתוף, והרצאה על עקרונות הבודהיזם בדגש על יישומם בחיי היומיום. ניתן להירשם לכול קורס בנפרד או להמשיך לקורסים הבאים, כחלק מהשתתפות בסנגהא מחויבת ומתמשכת. המפגשים מתאימים למתרגלים ותיקים אשר רוצים להעמיק את הידע והתרגול, כמו גם למתעניינים חדשים.

קורס יולי-אוגוסט 2019:

  • הבודהא מצביע על כך שאין מציאות אובייקטיבית שמתקיימת בנפרד מהתודעה (“המחשבה קודמת לכל הדברים, המחשבה היא ראש להם, כולם מעשה מחשבה” -“דהמהפדה”, בתרגום אסף פדרמן)
  • המשמעות היא שהבנת המאפיינים ואופן הפעולה של התודעה היא בעלת ערך משמעותי ליצירת שינוי מתמשך ומיטיב באיכות חיינו ובאופן בו אנו פוגשים במציאות.
  • בסדרת מפגשים זו נחקור ונתבונן באופן שבו הבודהיזם מציע לנו להתייחס לתודעה, לפונקציות שלה, לאופן בו היא מתנהלת ולקשר שלה עם חוק הסיבה והתוצאה (חוק הקארמה)
  • נחבר זאת עם האפשרות ליישם ידע זה ככלי להתבוננות, לתרגול וליצירת שינוי בעל ערך בחיינו , בקשר עם עצמנו ובמערכות היחסים שלנו .

מחיר: 450 ₪

מספר המקומות מוגבל, הבטחת המקום ואישור ההצטרפות יהיו רק לאחר אישור התשלום. אין מחסום לדהרמה. מי שמתקשה לשלם סכום זה, מוזמן/ת בלב פתוח ליצור קשר ולבדוק האפשרויות.

אבי פאר

יליד 1951, לומד ומתרגל החל מ-1995. מלמד בודהיזם בריטריטים, קורסים וקבוצות לימוד ותרגול שבועיות (סנגהא), ממייסדי אתר “בודהיזם בישראל“, מפגשי “שבילים רבים דהרמה אחת”, “פעם בשבוע- המאמר הבודהיסטי השבועי”   ו”כתב העת הבודהיסטי“. כותב ומתרגם בנושאים בודהיסטיים. ממתרגמי הספרים  “מה שלימד הבודהא” ,”סמה סטי- תשומת לב נכונה“, “ההתהוות המותנית“, “טוב, רוע ומעבר להם-הקארמה בלימוד הבודהיסטי” , “חשיבה בהירה” ומחבר “שירי דהרמה- שירים להולכים בדרך” ו”מעמקים לא אישיים“. מלמד בודהיזם כגישה רכה ואנושית  לחיים, תוך מתן דגש על ההיבטים המעשיים. מציע כלים לבדיקה אישית והרהור ואינו רואה בבודהיזם דוקטרינה קשיחה “כזה ראה וקדש”.

נשמח אם תיידעו גם את חבריכם או כל מי שהנושא עשוי לעניין אותו/ה לקבלת פרטים נוספים ושאלות: אבי פאר – 054-4263890 או בדוא”ל:  avipeer51@gmail.com

RSVP

Tickets are not available as this אירוע has passed.