טוען אירועים

קורסנגהא עם אבי פאר: מה באמת מנהל אותנו- סיפורי זן כמשל לחיים

פרטים

תאריך:
02/11/2020
זמן:
20:30 - 22:30
עלות
קטגוריות אירוע:
, ,

המארגנ/ת

אבי פאר
טלפון
054-4263890
דוא״ל
avipeer51@gmail.com

פרטים אחרים

לינה
אירוע שאינו כולל לינה

מקום

אונליין

נובמבר-דצמבר 2020

מה באמת מנהל אותנו- סיפורי זן כמשל לחיים

שמונה מפגשים שבועיים | החל מה-2.11.20, בימי שני, 20:30-22:30

קורס אונליין (באמצעות זום)

(5 מפגשי נובמבר: 2.11, 9.11, 16.11, 23.11, 30.11 | 3 מפגשי דצמבר: 7.12, 21.12, 28.12 )

קורס-סנגהא” משלב קורס עומק בבודהיזם (בנושא שמתחלף מדי חודשיים) עם אפשרות להיות חלק מסנגהא (קבוצת תרגול ולימוד מתמשכת וקבועה המאפשרת תמיכה וחיזוק בדרך). מפגשים משלבים תרגול מדיטציה מונחה, אפשרות לשיתוף, והרצאה על עקרונות הבודהיזם בדגש על יישומם בחיי היומיום. ניתן להירשם לכול קורס בנפרד או להמשיך לקורסים הבאים, כחלק מהשתתפות בסנגהא מחויבת ומתמשכת. המפגשים מתאימים למתרגלים ותיקים אשר רוצים להעמיק את הידע והתרגול, כמו גם למתעניינים חדשים.

קורס נובמבר-דצמבר 2020:

  • סיפורי הזן אינם ‘סיפורי מעשיות לילדים’, הם מגלמים בתוכם הבנה עמוקה ורלבנטית לתקופתנו, על האופן שבו השקפות מוטעות ורגשות מטרידים מנהלים את חיינו וגורמים לנו לסבל, אי שקט ותסכול..
  • חקירת טקסטים אלו מאפשרת ללמוד על הגישות הפסיכולוגיות יוצאות הדופן בהן נעזרו מורי זן , כדי לסייע לאנשים (כמונו)- במצבים של פחד, כעס, בלבול ואי ודאות- לשקם עצמם ולחזור לתודעה שקטה ובהירה יותר .
  • בקורסנגהא זה, נעזר בקריאת סיפורי זן אלו כדי לנתח את ההיבטים הפסיכולוגיים שלהם ונחקור את הרלבנטיות שלהם לחיינו. (הטקסטים מתוך ‘101 סיפורי זן’ שיצא לאור בקרוב בהוצאת ‘בודהיזם בישראל’)
  • להאזנה לשיחות על בודהיזם של אבי פאר ביוטיוב- לחץ/י כאן

מחיר: 450 ₪

מספר המקומות מוגבל, הבטחת המקום ואישור ההצטרפות יהיו רק לאחר אישור התשלום. אין מחסום לדהרמה. מי שמתקשה לשלם סכום זה, מוזמן/ת בלב פתוח ליצור קשר ולבדוק האפשרויות.

אבי פאר

יליד 1951, לומד ומתרגל החל מ-1995. מלמד בודהיזם בריטריטים, קורסים וקבוצות לימוד ותרגול שבועיות (סנגהא), ממייסדי אתר “בודהיזם בישראל“, מפגשי “שבילים רבים דהרמה אחת”, “פעם בשבוע- המאמר הבודהיסטי השבועי”   ו”כתב העת הבודהיסטי“. כותב ומתרגם בנושאים בודהיסטיים. ממתרגמי הספרים  “מה שלימד הבודהא” ,”סמה סטי- תשומת לב נכונה“, “ההתהוות המותנית“, “טוב, רוע ומעבר להם-הקארמה בלימוד הבודהיסטי” , “חשיבה בהירה”, “ניבאנה” ומחבר “שירי דהרמה- שירים להולכים בדרך“, “מעמקים לא אישיים” ו-“שמעתי את הבודהה שר“. מלמד בודהיזם כגישה רכה ואנושית  לחיים, תוך מתן דגש על ההיבטים המעשיים. מציע כלים לבדיקה אישית והרהור ואינו רואה בבודהיזם דוקטרינה קשיחה “כזה ראה וקדש”.

נשמח אם תיידעו גם את חבריכם או כל מי שהנושא עשוי לעניין אותו/ה לקבלת פרטים נוספים ושאלות: אבי פאר – 054-4263890 או בדוא”ל:  avipeer51@gmail.com

 

 

RSVP

הזינו את כמות הכרטיסים שברצונכם להזמין:

22 מתוך 50 זמינים
קורסנגהא עם אבי פאר: מה באמת מנהל אותנו- סיפורי זן כמשל לחיים

Please fill in all required fields

אנא הזינו פרטים אישיים: