טוען אירועים
  • אירוע כבר עבר.

קורסנגהא עם אבי פאר: כעס, שיפוטיות, ספקות, דימוי עצמי-מקורות ותהליכי שינוי

פרטים

תאריך:
06/07/2020
זמן:
20:30 - 22:30
עלות
קטגוריות אירוע:
,

המארגנ/ת

אבי פאר
טלפון
054-4263890
דוא״ל
avipeer51@gmail.com

פרטים אחרים

לינה
אירוע שאינו כולל לינה

מקום

שדרות יהודית 35, מונטיפיורי, תל אביב
שדרות יהודית 35
תל אביב,
+ מפת גוגל

יולי-אוגוסט 2020

כעס, שיפוטיות, ספקות, דימוי עצמי-מקורות ותהליכי שינוי

שמונה מפגשים שבועיים | החל מה-6.7.20, בימי שני, 20:30-22:30

בשדרות יהודית 35, שכונת מונטיפיורי, ת”א

(במידה וישתנו ההנחיות, המפגשים יעברו למתכונת מקוונת)

(4 מפגשי יולי: 6.7, 13.7, 20.7, 27.7 | 4 מפגשי אוגוסט: 3.8, 10.8 , 17.8, 24.8)

קורס-סנגהא” משלב קורס עומק בבודהיזם (בנושא שמתחלף מדי חודשיים) עם אפשרות להיות חלק מסנגהא (קבוצת תרגול ולימוד מתמשכת וקבועה המאפשרת תמיכה וחיזוק בדרך). מפגשים משלבים תרגול מדיטציה מונחה, אפשרות לשיתוף, והרצאה על עקרונות הבודהיזם בדגש על יישומם בחיי היומיום. ניתן להירשם לכול קורס בנפרד או להמשיך לקורסים הבאים, כחלק מהשתתפות בסנגהא מחויבת ומתמשכת. המפגשים מתאימים למתרגלים ותיקים אשר רוצים להעמיק את הידע והתרגול, כמו גם למתעניינים חדשים.

קורס יולי-אוגוסט 2020:

  • דיבור הינו צורת התקשורת הבסיסית והנפוצה ביותר, כזו שרק התרחבה לפלטפורמות נוספות בהן יש שימוש במלים ו/או בתמונות וצורכות עוד ועוד ממשאבי הזמן
  • הדרך הבודהיסטית מצביעה על הצורך בזיהוי מצבי תודעה מזיקים ונטיות שגויות , כבסיס הכרחי ליצירת שינוי מיטיב לטווח הארוך
  • הבודהא מדבר על חמשת המכשולים, אשר מונעים מהתודעה להיות בהירה ושקטה (השתוקקות, כעס, חוסר שקט ודאגה, קהות חושים ועייפות, ספקות עמוקים)
  • הוא מציג גם את שבע הנטיות, אשר בונות במשך הזמן ”טיפוסי אישיות” דומיננטיים (כאלו שגורמים לנו לחשוב, לדבר ולהתנהג בצורה מסוימת).
  • בקורסנגהא זה נלמד לעומק נושאים אלו, נבדוק את המקורות העמוקים והלא מודעים לעליית רגשות מזיקים בתודעה, את אופן השפעתם על חיינו ואת מה שעומד מאחורי הדימוי העצמי שלנו.
  • להאזנה לשיחות על בודהיזם של אבי פאר ביוטיוב- לחץ/י כאן

מחיר: 450 ₪

מספר המקומות מוגבל, הבטחת המקום ואישור ההצטרפות יהיו רק לאחר אישור התשלום. אין מחסום לדהרמה. מי שמתקשה לשלם סכום זה, מוזמן/ת בלב פתוח ליצור קשר ולבדוק האפשרויות.

אבי פאר

יליד 1951, לומד ומתרגל החל מ-1995. מלמד בודהיזם בריטריטים, קורסים וקבוצות לימוד ותרגול שבועיות (סנגהא), ממייסדי אתר “בודהיזם בישראל“, מפגשי “שבילים רבים דהרמה אחת”, “פעם בשבוע- המאמר הבודהיסטי השבועי”   ו”כתב העת הבודהיסטי“. כותב ומתרגם בנושאים בודהיסטיים. ממתרגמי הספרים  “מה שלימד הבודהא” ,”סמה סטי- תשומת לב נכונה“, “ההתהוות המותנית“, “טוב, רוע ומעבר להם-הקארמה בלימוד הבודהיסטי” , “חשיבה בהירה”, “ניבאנה” ומחבר “שירי דהרמה- שירים להולכים בדרך“, “מעמקים לא אישיים” ו-“שמעתי את הבודהה שר“. מלמד בודהיזם כגישה רכה ואנושית  לחיים, תוך מתן דגש על ההיבטים המעשיים. מציע כלים לבדיקה אישית והרהור ואינו רואה בבודהיזם דוקטרינה קשיחה “כזה ראה וקדש”.

נשמח אם תיידעו גם את חבריכם או כל מי שהנושא עשוי לעניין אותו/ה לקבלת פרטים נוספים ושאלות: אבי פאר – 054-4263890 או בדוא”ל:  avipeer51@gmail.com

RSVP

Tickets are not available as this אירוע has passed.