טוען אירועים
  • אירוע כבר עבר.

קורסנגהא עם אבי פאר: דיבור נכון- עם עצמנו ועם אחרים

פרטים

תאריך:
02/03/2020
זמן:
20:30 - 22:30
עלות
קטגוריות אירוע:
,

המארגנ/ת

אבי פאר
טלפון
054-4263890
דוא״ל
avipeer51@gmail.com

פרטים אחרים

לינה
אירוע שאינו כולל לינה

מקום

שדרות יהודית 35, מונטיפיורי, תל אביב
שדרות יהודית 35
תל אביב,
+ מפת גוגל

מרץ-אפריל 2020

דיבור נכון- עם עצמנו ועם אחרים

שמונה מפגשים שבועיים | החל מה-2.3.20, בימי שני, 20:30-22:30

בשדרות יהודית 35, שכונת מונטיפיורי, ת”א

(5 מפגשי מרץ: 2.3, 9.3, 16.3, 23.3, 30.3 | 3 מפגשי אפריל: 6.4, 20.4, 27.4)

קורס-סנגהא” משלב קורס עומק בבודהיזם (בנושא שמתחלף מדי חודשיים) עם אפשרות להיות חלק מסנגהא (קבוצת תרגול ולימוד מתמשכת וקבועה המאפשרת תמיכה וחיזוק בדרך). מפגשים משלבים תרגול מדיטציה מונחה, אפשרות לשיתוף, והרצאה על עקרונות הבודהיזם בדגש על יישומם בחיי היומיום. ניתן להירשם לכול קורס בנפרד או להמשיך לקורסים הבאים, כחלק מהשתתפות בסנגהא מחויבת ומתמשכת. המפגשים מתאימים למתרגלים ותיקים אשר רוצים להעמיק את הידע והתרגול, כמו גם למתעניינים חדשים.

קורס מרץ-אפריל 2020:

  • דיבור הינו צורת התקשורת הבסיסית והנפוצה ביותר, כזו שרק התרחבה לפלטפורמות נוספות בהן יש שימוש במלים ו/או בתמונות וצורכות עוד ועוד ממשאבי הזמן שלנו (הנייד, מיילים, פייסבוק, וואטסאפ וכו’)
  • לא תמיד אנו ערים לכך שדיבור מהווה ביטוי לקיומם של תהליכים עמוקים ולא מודעים, אשר מנהלים את חיינו ואת האופן שבו אנו מגיבים.
  • בכך, יש לדיבור השפעה מכרעת על טיבן של מערכות היחסים, עם עצמנו ועם אחרים ופוטנציאל להיות מבורך והרסני כאחד.
  • הבודהא הקדיש מספר רב של שיחות כדי להבהיר ולהדריך מהם הקריטריונים ל”דיבור נכון”, מתי ואיך עלינו לדבר ומתי עדיף להימנע מכך.
  • בקורס-סנגהא זה נלמד את השיחות והקריטריונים הללו ובאמצעותן נרחיב ונעמיק את ההבנה של משמעות הדיבור בחיינו כהזדמנות לשינוי ויצירת תקשורת מיטיבה במערכות היחסים בחיינו.
  • להאזנה לשיחות על בודהיזם של אבי פאר ביוטיוב- לחץ/י כאן

מחיר: 450 ₪

מספר המקומות מוגבל, הבטחת המקום ואישור ההצטרפות יהיו רק לאחר אישור התשלום. אין מחסום לדהרמה. מי שמתקשה לשלם סכום זה, מוזמן/ת בלב פתוח ליצור קשר ולבדוק האפשרויות.

אבי פאר

יליד 1951, לומד ומתרגל החל מ-1995. מלמד בודהיזם בריטריטים, קורסים וקבוצות לימוד ותרגול שבועיות (סנגהא), ממייסדי אתר “בודהיזם בישראל“, מפגשי “שבילים רבים דהרמה אחת”, “פעם בשבוע- המאמר הבודהיסטי השבועי”   ו”כתב העת הבודהיסטי“. כותב ומתרגם בנושאים בודהיסטיים. ממתרגמי הספרים  “מה שלימד הבודהא” ,”סמה סטי- תשומת לב נכונה“, “ההתהוות המותנית“, “טוב, רוע ומעבר להם-הקארמה בלימוד הבודהיסטי” , “חשיבה בהירה”, “ניבאנה” ומחבר “שירי דהרמה- שירים להולכים בדרך“, “מעמקים לא אישיים” ו-“שמעתי את הבודהה שר“. מלמד בודהיזם כגישה רכה ואנושית  לחיים, תוך מתן דגש על ההיבטים המעשיים. מציע כלים לבדיקה אישית והרהור ואינו רואה בבודהיזם דוקטרינה קשיחה “כזה ראה וקדש”.

נשמח אם תיידעו גם את חבריכם או כל מי שהנושא עשוי לעניין אותו/ה לקבלת פרטים נוספים ושאלות: אבי פאר – 054-4263890 או בדוא”ל:  avipeer51@gmail.com

RSVP

Tickets are not available as this אירוע has passed.