טוען אירועים
  • אירוע כבר עבר.

קורסנגהא עם אבי פאר: בודהיזם ורגשות- האפשרות להרגיש בלי להתערער

פרטים

תאריך:
07/03/2022
זמן:
20:00 - 22:30
עלות
קטגוריות אירוע:
, ,

המארגנ/ת

אבי פאר
טלפון
054-4263890
דוא״ל
avipeer51@gmail.com

פרטים אחרים

לינה
אירוע שאינו כולל לינה

מקום

אונליין

מרץ-אפריל 2022

בודהיזם ורגשות- האפשרות להרגיש בלי להתערער

שמונה מפגשים שבועיים | החל מה-7.3.22, בימי שני, 20:00-22:30

קורס אונליין (באמצעות זום)

(4 מפגשי מרץ: 7.3, 14.3, 21.3, 28.3 | 4 מפגשי אפריל: 4.4, 11.4, 18.4, 25.4)

“קורסנגהא” משלב קורס עומק בבודהיזם (בנושא שמתחלף מדי חודשיים) עם אפשרות להיות חלק מסנגהא (קבוצת תרגול ולימוד מתמשכת וקבועה המאפשרת תמיכה וחיזוק בדרך). המפגשים משלבים תרגול מדיטציה מונחה, אפשרות לשיתוף והרצאה על עקרונות הבודהיזם, בדגש על יישומם בחיי היומיום. ניתן להירשם לכול “קורסנגהא” בנפרד או להמשיך לקורסים הבאים, כחלק מהשתתפות בסנגהא מחויבת ומתמשכת. המפגשים מתאימים למתרגלים ותיקים אשר רוצים להעמיק את הידע והתרגול, כמו גם למתעניינים חדשים.

קורס מרץ-אפריל 2022:

רגשות מעצבים את חיינו… רגשות מעציבים את חיינו…. רגשות מערערים את חיינו…. רגשות נותנים טעם לחיינו…. רגשות מפעילים את חיינו…

למעשה, “אושר” הוא מצב שבו אנו חווים ‘רגשות נעימים‘- שמחה, שלווה, בטחון, שליטה, קבלה, חיוניות, הסכמה וכדומה.
מצד שני, “סבל” הוא מצב בו אנו חווים ‘רגשות מטרידים‘- כעס, אי שקט, קנאה, פחד, חוסר שליטה, חוסר ישע, בושה, אשמה, כישלון וכדומה.

על פי הגישה הבודהיסטית, הבנה נכונה של המקורות להופעת הרגשות בתוכנו ובניית התייחסות נכונה כלפיהם, מהווה בסיס לאפשרות של שינוי רדיקלי בחיינו, ליצירת חופש, יציבות, משמעות ואיכות חיים מטיבה.

בקורסנגהא זה ניכנס לעומק ההבנה הבודהיסטית כלפי הרגשות, מקורם, השפעתם והדרך המטיבה לעבוד עימם.

להאזנה לשיחות על בודהיזם של אבי פאר ביוטיוב- לחץ/י כאן

 

מחיר: 450 ₪

מספר המקומות מוגבל, הבטחת המקום ואישור ההצטרפות יהיו רק לאחר אישור התשלום.

אין מחסום לדהרמה. מי שמתקשה לשלם סכום זה, מוזמן/ת בלב פתוח ליצור קשר ולבדוק האפשרויות.

אבי פאר

יליד 1951, לומד ומתרגל החל מ-1995. מלמד בודהיזם בריטריטים, קורסים וקבוצות לימוד ותרגול שבועיות (סנגהא), ממייסדי אתר “בודהיזם בישראל“, מפגשי “שבילים רבים דהרמה אחת”, “פעם בשבוע- המאמר הבודהיסטי השבועי”   ו”כתב העת הבודהיסטי“. כותב ומתרגם בנושאים בודהיסטיים. ממתרגמי הספרים  “מה שלימד הבודהא” ,”סמה סטי- תשומת לב נכונה“, “ההתהוות המותנית“, “טוב, רוע ומעבר להם-הקארמה בלימוד הבודהיסטי” , “חשיבה בהירה”, “ניבאנה” ומחבר “שירי דהרמה- שירים להולכים בדרך“, “מעמקים לא אישיים” ו-“שמעתי את הבודהה שר“. מלמד בודהיזם כגישה רכה ואנושית  לחיים, תוך מתן דגש על ההיבטים המעשיים. מציע כלים לבדיקה אישית והרהור ואינו רואה בבודהיזם דוקטרינה קשיחה “כזה ראה וקדש”.

נשמח אם תיידעו גם את חבריכם או כל מי שהנושא עשוי לעניין אותו/ה לקבלת פרטים נוספים ושאלות: אבי פאר – 054-4263890 או בדוא”ל:  avipeer51@gmail.com

RSVP

Tickets are not available as this אירוע has passed.