טוען אירועים
  • אירוע כבר עבר.

קורסנגהא עם אבי פאר: בודהיזם בתקופה מאתגרת- על פחד ואי ודאות

פרטים

תאריך:
04/05/2020
זמן:
20:30 - 22:00
עלות
קטגוריות אירוע:
, ,

המארגנ/ת

אבי פאר
טלפון
054-4263890
דוא״ל
avipeer51@gmail.com

פרטים אחרים

לינה
אירוע שאינו כולל לינה

מקום

אונליין

מאי-יוני 2020

בודהיזם בתקופה מאתגרת- על פחד ואי ודאות

שמונה מפגשים שבועיים | החל מה-4.5.20, בימי שני, 20:30-22:30

מפגשים מקוונים

(במידה והמצב יאפשר- נעבור למפגשי פנים אל פנים, בשדרות יהודית 35 בתל אביב)

(4 מפגשי מאי: 4.5, 11.5, 18.5, 25.5 | 4 מפגשי יוני: 1.6, 8.6, , 15.6, 22.6)

קורס-סנגהא” משלב קורס עומק בבודהיזם (בנושא שמתחלף מדי חודשיים) עם אפשרות להיות חלק מסנגהא (קבוצת תרגול ולימוד מתמשכת וקבועה המאפשרת תמיכה וחיזוק בדרך). מפגשים משלבים תרגול מדיטציה מונחה, אפשרות לשיתוף, והרצאה על עקרונות הבודהיזם בדגש על יישומם בחיי היומיום. ניתן להירשם לכול קורס בנפרד או להמשיך לקורסים הבאים, כחלק מהשתתפות בסנגהא מחויבת ומתמשכת. המפגשים מתאימים למתרגלים ותיקים אשר רוצים להעמיק את הידע והתרגול, כמו גם למתעניינים חדשים.

קורס מאי-יוני 2020:

  • אנו נמצאים בתקופה יוצאת דופן, רוויית אי-ודאות ושינויים מיום ליום. רבים מאיתנו חווים (בעצמנו ובאנשים היקרים לנו) רגשות מטרידים וגובי מחיר כמו אי-שקט, חששות, פחדים ותחושת בדידות ומחנק.
  • הבודהא מדבר על כך שדווקא תקופות מאתגרות כאלו הן “תומכות הדרך” ומהוות “חלון הזדמנויות” בו ניתן לפגוש את הפחד ואת אי הודאות ולהיעזר בהם ככלים רבי עוצמה להתמרת התודעה.
  • שינוי מתחיל בזיהוי- בקורסנגהא זה נלמד לעומק את הגישה הבודהיסטית כלפי פחד ואי-ודאות, כיצד ניתן לסווגם ומהם התגובות המזיקות והמיטיבות לכל סוג פחד כזה.
  • במסגרת קורסנגהא זה נבדוק גם את גישות מעשיות שהבודהא מציע לנו, על מנת לפוגג את תגובותינו כלפי הפחד בחיינו ולפגוש אותם באופן שיקטין את השפעתם המזיקה עלינו.
  • להאזנה לשיחות על בודהיזם של אבי פאר ביוטיוב- לחץ/י כאן

מחיר: 450 ₪

מספר המקומות מוגבל, הבטחת המקום ואישור ההצטרפות יהיו רק לאחר אישור התשלום. אין מחסום לדהרמה. מי שמתקשה לשלם סכום זה, מוזמן/ת בלב פתוח ליצור קשר ולבדוק האפשרויות.

אבי פאר

יליד 1951, לומד ומתרגל החל מ-1995. מלמד בודהיזם בריטריטים, קורסים וקבוצות לימוד ותרגול שבועיות (סנגהא), ממייסדי אתר “בודהיזם בישראל“, מפגשי “שבילים רבים דהרמה אחת”, “פעם בשבוע- המאמר הבודהיסטי השבועי”   ו”כתב העת הבודהיסטי“. כותב ומתרגם בנושאים בודהיסטיים. ממתרגמי הספרים  “מה שלימד הבודהא” ,”סמה סטי- תשומת לב נכונה“, “ההתהוות המותנית“, “טוב, רוע ומעבר להם-הקארמה בלימוד הבודהיסטי” , “חשיבה בהירה”, “ניבאנה” ומחבר “שירי דהרמה- שירים להולכים בדרך“, “מעמקים לא אישיים” ו-“שמעתי את הבודהה שר“. מלמד בודהיזם כגישה רכה ואנושית  לחיים, תוך מתן דגש על ההיבטים המעשיים. מציע כלים לבדיקה אישית והרהור ואינו רואה בבודהיזם דוקטרינה קשיחה “כזה ראה וקדש”.

נשמח אם תיידעו גם את חבריכם או כל מי שהנושא עשוי לעניין אותו/ה לקבלת פרטים נוספים ושאלות: אבי פאר – 054-4263890 או בדוא”ל:  avipeer51@gmail.com

RSVP

Tickets are not available as this אירוע has passed.