טוען אירועים

קבוצה שבועית – ליווי רוחני לחיים שיח וקשב לתמיכה וצמיחה – עם מיכל ארבל – בית קשב

פרטים

תאריך:
25/11/2020
Times:
9:30 - 11:00
9:30 - 11:00
קטגוריות אירוע:
,
אתר
http://www.betkeshev.org/home/retreats/retreats62

מארגנים

בית קשב
מיכל ארבל

פרטים אחרים

לינה
None

מקום

קריית טבעון
קריית טבעון, + מפת גוגל

הליווי הרוחני הוא מקצוע שהגיע לישראל בעשור הקודם והתפתח מאוד בעשור הנוכחי. עיקר מהותו בנוכחות קשובה ותומכת, המסייעת לאדם להתחבר למשאבי הנפש והרוח הנמצאים בקרבו ולגלות משמעות בחייו. במרחב הליווי יש מקום לרוחניות הייחודית של כל אחת ואחד המתבטאת בתפיסות, בערכים ובאמונות, ובצורך בחוויה של ערך ומשמעות, תקווה וחירות, וחיבור לפלא של החיים.

המפגש הקבוצתי מזמין למרחב של שיח, שיתוף והקשבה. התכנים יגעו בשאלות כמו “מה באמת חשוב?” ו”מה נותן לנו משמעות?”; ובנושאים שאדם פוגש עם עצמו ועם היקרים לו, כגון התמודדות עם שינויים בגוף ובנפש, הזדקנות, חולי ומגבלה, מעברים ופרידה. לצד התייחסות לאתגרי החיים תהיה הזמנה להתחבר אל הרוח, למקורות שמזמינים להתבוננות פנימית ונותנים השראה.

המפגשים יכללו התנסויות במדיטציה, הרפיה, כתיבה, קריאה בטקסטים של הגות ושירה, ועוד. ההתנסויות השונות והשיח הקבוצתי במרחב קשוב מסייעים להעמיק ולהרחיב את החיבור של אדם לעצמו, לאחרים ולעולם, וכך מרחיבים את הלב ומעודדים חיוניות וצמיחה.

* * *

מיכל ארבל היא מלווה רוחנית ומנחה מדיטציה של תשומת-לב, מטפלת באמנות (MA), חיה לאור הדרך הבודהיסטית; מחברת הספר בנשימה אני בבית.

* * *
המפגשים יתקיימו בימי רביעי 9:30-11:00 החל מנובמבר 2020
בקבוצה קטנה בבית פרטי מרווח בקרית חרושת, טבעון.
מוזמנות/ים להגיע רבע שעה לפני-כן לשתייה חמה
דמי השתתפות בקבוצה: 280 ₪ לחודש
המעוניינים מוזמנים/ות ליצור קשר עם מיכל, כדי לבדוק התאמה לקבוצה:
052-3939626