טוען אירועים
  • אירוע כבר עבר.

פשוט להיות, לשמוט, לגלות: שערים למדיטציה לא-דואלית – שבת תרגול בתל אביב – מאיר זוהר

מקום

פסיכודהרמה – קמפוס ברושים
ד"ר ג'ורג' וייז 1
תל אביב,
+ מפת גוגל
טלפון
03-6411961
אתר
https://www.pdharma.co.il

מנחה: מאיר זוהר

מדיטציה לא-דואלית היא התבוננות שלמה, התבוננות פתוחה לכל מה שקורה ברגע הזה – היא הגישה הקשובה לכל הדברים כאשר הם מופיעים, שוהים וחולפים. לפרחים וגם לקוצים, מבחוץ ומבפנים; היא החופש להיות קשובים בכל מצב חיים בו אנחנו נמצאים, יחד עם כל מה שאנחנו עושים, ובאמת לנשום את הנשימה של החיים. היא המדיטציה הפשוטה ביותר: פשוט להיות מרחב שלם של קשב לחיים, בכל רגע מחדש. פשוט להיות שלמים עם החיים בלב המצב האנושי.

מדיטציה לא-דואלית היא שער פתוח לרווחה, מרחב להתנסות ישירה. היא גישה של פגישה, גישה בלתי אמצעית לפגישה כאן ועכשיו עם החיים; היא החופש לגלות עניין בכל הדברים כפי שהם מתגלים בלב החיים וכך לפגוש את עצמנו וגם אחרים, לפגוש את החיים בפתיחות ובסקרנות, בגישה מלאת חיוּת ופליאה. היא החופש להתבונן נכוחה, להתעמק בכל שאלת חיים ברגע הזה, ולהיענות לכל אתגר חיים בפעולה קשובה.

מחיר: 150 ש”ח

מאיר זוהר – חוקר ולומד מדיטציה, ומלמד את אמנות החיים בתשומת-לב ואת דרך קשב – מדיטציה של הוויה קשובה בלב החיים. היה נזיר בודהיסט 9 שנים. למד וחי בקהילתו של תיק נהאט האן (Thich Nhat Hanh), נזיר ומורה זן מוייטנאם, במשך 6 שנים. מתעמק ולומד רבות גם מכתביו והגותו של קרישנמורטי (J. Krishnamurti).