טוען אירועים
  • אירוע כבר עבר.

מערכות יחסים כשער לשחרור – לילה קמחי ויואב אפטוביצר

מארגנים

מרכז גוף-נפש
לילה קמחי
יואב אפטוביצר

פרטים אחרים

לינה
הסתר

מקום

מרכז גוף-נפש
שבטי ישראל 103 ב'
רמת השרון,
+ מפת גוגל
טלפון
03-5495149
אתר
https://mindbody.co.il

כולנו נולדים לתוך מערכות יחסים: עם ההורים והמשפחה שלנו, החברים ועם העולם שסביב, עם העצמי שלנו.

גם אם נשב במערה מבודדת בהימלאיה נמצא את עצמנו באותן מערכות יחסים סוערות… בין אם מדומיינות או ממשיות – עם האורחים שמגיעים לבקר,עם השכנים, עם מזג האויר ועם הגוף והתודעה שלנו.

יחסינו עם הסובבים אותנו – בני אדם, חיות, הטבע והעולם כולו, מעצבים את עולמנו. האם זה עולם של קיטוב ומאבק, עולם של צודקים וטועים, של מנצחים ומנוצחים, או עולם שבו לכל אחד יש מקום להתקיים בו ומקומנו להתקיים בו גם קיים? אל מול תמונת עולם של מאבק ויחסי כוחות עומדת תמונת עולם אחרת של שיתוף, תמיכה הדדית והכרת המאחד והמחבר.

מערכות היחסים עם האנשים הקרובים אלינו הן הזדמנות ממשית, משמעותית ונגישה לשחרור תבניות ודפוסים שכובלים אותנו בחיים רוויי אי-נחת, ציפיות ואכזבות, שיפוטים וכעסים כלפי עצמנו וכלפי האחרים ולהצעיד אותנו בדרך חדשה, מפתיעה ומשוחררת.

הלימוד והתרגול הרוחני מציעים מבט שונה ופרקטי על האופן בו אנחנו יכולות ויכולים להתנהל אחרת במערכות היחסים שלנו, ולהפוך אותן למיטיבות, חומלות וחומר לשחרור.

בסדנה נחקור ונלמד כיצד מערכת יחסים יכולה להפוך לשדה פורה לשחרור חיוניות, יצירתיות ומרחב לצמיחה כמו גם לימוד עמוק ומרתק על עצמנו ועל אחרים, ולהצעיד אותנו בדרך של חופש של הלב והתודעה.