טוען אירועים

קורס קיץ עם אבי פאר – למרות הזיכרונות-האם ניתן לזכור וגם לשחרר

פרטים

תאריך:
04/10/2021
זמן:
20:00 - 22:00
עלות
קטגוריות אירוע:
,

המארגנ/ת

אבי פאר
טלפון
054-4263890
דוא״ל
avipeer51@gmail.com

פרטים אחרים

לינה
אירוע שאינו כולל לינה

מקום

אונליין

ארבעה מפגשים שבועיים | החל מה-4.10.21, בימי שני , 22:00-20:00

קורס אונליין (באמצעות זום)

תאריכי המפגשים: 4.10, 11.10, 18.10, 25.10

  • הזיכרונות מבטאים את האמת המוחלטת והאובייקטיבית שאנו מייחסים לעבר שלנו. הם ממשיכים לחיות בתוכנו בכול רגע, גם אם במעומעם ובאופן לא מודע.
  • לעתים, זיכרונותינו מייצרים בנו לא מעט כאב, צער, שיפוטיות, אשמה, כעס ושיחזור של אירועי העבר. בכך, הם מלווים ומעצבים את האופן בו אנו מקבלים החלטות בהווה, מתנהלים במערכות יחסים ובונים ציפיות לעתיד.
  • בקורס קיץ זה נחקור את הזיכרונות שלנו, לפי הגישה הבודהיסטית ונבין את התהליכים שבגללם בונים בנו אי נחת שמשחזרת עצמה שוב ושוב.
  • במסגרת הקורס נבדוק גם מהן הגישות המעשיות שהבודהא מציע לנו, כדי שנוכל לפגוש בזיכרונות שצברנו , באופן שיקטין את השפעתם המזיקה עלינו.
  • המפגשים משלבים תרגול מדיטציה מונחה, אפשרות לשיתוף והרצאה על נושאי הקורס , בדגש על יישומם בחיי היומיום. המפגשים מתאימים למתרגלים ותיקים אשר רוצים להעמיק את הידע והתרגול, כמו גם למתעניינים חדשים.
  • להאזנה לשיחות על בודהיזם של אבי פאר ביוטיוב- לחץ/י כאן

מחיר: 280 ₪

מספר המקומות מוגבל, הבטחת המקום ואישור ההצטרפות יהיו רק לאחר אישור התשלום. אין מחסום לדהרמה. מי שמתקשה לשלם סכום זה, מוזמן/ת בלב פתוח ליצור קשר ולבדוק האפשרויות.

אבי פאר

יליד 1951, לומד ומתרגל החל מ-1995. מלמד בודהיזם בריטריטים, קורסים וקבוצות לימוד ותרגול שבועיות (סנגהא), ממייסדי אתר “בודהיזם בישראל“, מפגשי “שבילים רבים דהרמה אחת”, “פעם בשבוע- המאמר הבודהיסטי השבועי”   ו”כתב העת הבודהיסטי“. כותב ומתרגם בנושאים בודהיסטיים. ממתרגמי הספרים  “מה שלימד הבודהא” ,”סמה סטי- תשומת לב נכונה“, “ההתהוות המותנית“, “טוב, רוע ומעבר להם-הקארמה בלימוד הבודהיסטי” , “חשיבה בהירה”, “ניבאנה” ומחבר “שירי דהרמה- שירים להולכים בדרך“, “מעמקים לא אישיים” ו-“שמעתי את הבודהה שר“. מלמד בודהיזם כגישה רכה ואנושית  לחיים, תוך מתן דגש על ההיבטים המעשיים. מציע כלים לבדיקה אישית והרהור ואינו רואה בבודהיזם דוקטרינה קשיחה “כזה ראה וקדש”.

נשמח אם תיידעו גם את חבריכם או כל מי שהנושא עשוי לעניין אותו/ה

לקבלת פרטים נוספים ושאלות: אבי פאר – 054-4263890 או בדוא”ל:  avipeer51@gmail.com

RSVP

הזינו את כמות הכרטיסים שברצונכם להזמין:

36 מתוך 50 זמינים
קורס קיץ עם אבי פאר - למרות הזיכרונות-האם ניתן לזכור וגם לשחרר

Please fill in all required fields

אנא הזינו פרטים אישיים: